1. Home

Informacja dla Klientów w związku z pandemią

 

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się w naszym kraju  wirusa SARS-CoV-2, Spółka Eurofactor Polska SA podjęła stosowne działania mające zminimalizować skutki pandemii.

Wdrożyliśmy wewnętrzne procedury, mające na celu minimalizację zagrożenia dla naszych Klientów, Partnerów i Pracowników. Stosujemy się również do powszechnych zaleceń służb sanitarnych.Zależy nam, aby zastosowane środki ostrożności pozostały bez wpływu na wszystkie Państwa sprawy – obecnie wszystkie procesy są realizowane na bieżąco. Jednoczenie dokładamy wszelkich starań, aby wysoki poziom naszych usług  został zachowany.Jako odpowiedzialna firma dbająca zarówno o Pracowników, jak i Klientów zachęcamy tych z Państwa, którzy potrzebują kontaktu z nami, do załatwiania sprawy przy pomocy kanałów telefonicznych lub internetowych.

Jak się z nami skontaktować?

Jednocześnie informujemy, że Zarząd Grupy EFL w chwili obecnej pracuje nad wprowadzeniem rozwiązań, których celem będzie wsparcie Klientów dotkniętych konsekwencjami związanymi z rozwijającą się pandemią.

Wszystkie informacje będą na bieżąco aktualizowane także na stronie: www.efl.pl

 

Stanisław Atanasow

Prezes Zarządu Eurofactor Polska SA